Často kladené otázky

Otázka č.1: Jak funguje TOPování inzerátů?


Inzerát lze TOPovat kdykoliv, stačí si ve výpisu inzerátů najít požadovaný inzerát a kliknout na odkaz Smazat/Editovat/Topovat. Totéž lze provést po přidání nebo po editaci inzerátu. TOPováním se posouvá čas inzerátu a dochází tím k jeho "omlazování" - inzerát se dostává do předních pozic ve výpisu vložených inzerátů a je tudíž více na očích uživatelům serveru MXbazar.cz. Čas inzerátu = čas vložení + TOPovaný čas. První SMS posouvá inzerát o 7 dní dopředu. To znamená, pokud by byl jediný TOPovaný inzerát v kategorii, vydržel by na první pozicí 7 dní (neTOPované inzeráty ho nemohou 7 dní přeskočit). Pořadí je podle data i v případě vícenásobného topování. Počet topovaných dnů však se vzrůstajícím počtem poukázek klesá. TOPováním se neprodlužuje doba zobrazení inzerátu na serveru, ta zůstává stále stejná, a to 2 měsíce.

1. poukázka posouvá inzerát o 7 dní.
2. poukázka posouvá inzerát o 6 dní (celkem o 13).
3. poukázka posouvá inzerát o 5 dní (celkem o 18).
4. poukázka posouvá inzerát o 4 dny (celkem o 22).
5. poukázka posouvá inzerát o 3 dny (celkem o 25).
6. poukázka posouvá inzerát o 2 dny (celkem o 27).
7. a každá další poukázka posouvá inzerát o 1 den (celkem o 28, atd.).

 

TOPování se provádí vložením speciálního kódu, který lze získat zasláním SMS ve tvaru: MXBAZAR na telefonní číslo 90733030. Cena SMS činí 30 Kč včetně DPH.

Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Relamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele služby: info@mxbazar.cz.

 

Otázka č. 2: Kolik stojí vložení podnikatelského inzerátu do sekce Nabídky E-shopů?

 

Vložení podnikatelského inzerátu do zpoplatněných sekcí lze provést po vložení speciálního kódu, který lze získat zasláním SMS ve tvaru: MXBAZAR na telefonní číslo 90733030. Cena SMS činí 30 Kč včetně DPH.

Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Relamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele služby: info@mxbazar.cz.

 

Otázka č.3: Kolik stojí vložení inzerátu a kolik jich mohu na server vložit?

Vložení nepodnikatelských inzerátu není zpoplatněno. Je tudíž zcela ZDARMA. Cena podnikatelského inzerátu činí 30kč. Počet inzerátů na uživatele není nijak omezen.